Delicious food and friendly service. I especially liked the meatballs, the eggplant salad, the feta with honey and the halloumi with balsamic vinegar. Sit outside at the square for the street life.
Even though the dishes’ names in the menu, seemed a bit “exotic”, I would say that most of them were the typical meze, you would find everywhere. But the food was tasty and the service was friendly
Δοκιμάσαμε ντακο, φρουταλια, κεμπάπ και μεθυσμένο κοτόπουλο και ήταν όλα πολύ νόστιμα. Ωραίο κρασί και ευγενικό σέρβις. Φέρνει πολύ νόστιμο χαλβά για κέρασμα.
Κεφτεδάκια, φάβα, σαλάτα, κολοκυθοκεφτέδες, γαύρος μαρινάτος. Όλα εξαιρετικά σε επαρκείς ποσότητες και πολύ καλές τιμές. Great value for money. Must. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
Εξαιρετικοί μεζέδες. Πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε τους κολοκυθοκεφτεδες και το ταλαγανι με μαρμελάδα. Το προσωπικό ήταν ευγενικόκαι πολύ εξυπηρετικό. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
Πάρα πολύ καλό και προσεγμένο μαγαζί με γευστικά πιάτα και πολυ καλό προσωπικό. Αξίζει κάποιος να το επισκεφθεί. Στα μείον σίγουρα ειναι το πάρκινγκ που δε βρίσκεις εύκολα.
Καλό φαγητό,γρήγορο σέρβις,ωραίες τιμές.Το καλύτερο ότι δεν καπνίζουν μέσα & απολαμβάνεις ο, τι τρως.👍Good food, fast service, nice prices, no indoor smoking allowed👌
Τίμιοι μεζέδες, χαριτωμένο περιβάλλον, εξαιρετικό σέρβις. Θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη φαντασία στο μενού. Δοκιμάστε την σαλάτα Popeye και τα κεμπαπ. Δυστυχώς καπνίζουν μέσα.
Φανταστικά! Από που να αρχίσω; Μανιτάρια με ροκ φορ, χοιρινη τηγανια , σπιτικη τυροκαυτερη και άλλα πολλά. Και ως αποκορύφωμα δοκιμάστε κοτόπουλο φιλετακια σβησμενο με κρασί με πουρε. Όλα εξαιρετικά.
Πολύ τσιγάρο. Διάβασα σχόλια ότι δεν καπνίζουν μέσα και ήταν ο λόγος που επέλεξα να πάω αλλά δυστυχώς δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Καπνίζουν μέσα - έξω παντού! Το φαγητό νόστιμο και το προσωπικό ευγενικό.